Biography

Biography

26. července 2010 v 12:59
Herectví 
Její první velká role byla v Casper A Wendy, kde byla Wendy. Po tomto úspěchu, byla Hilary obsazená jako Lizzie v řadě televizních Disney Lizzie McGuire. Lizzie a Hilary byly hit! S úspěchem série se natočilo Italské prázdniny a v roce 2003 debutoval. Hilary také objevila  v Agent Cody Banks a Dvanáct do tuctu v roce 2003, Moderní poepelka v roce 2004 a The Perfect Man a pokračování Dvanáct do tuctu 2 v roce 2005. V roce 2006, Holky v balíku kde hrála s její sestru Haylie a animovaný film Foodfight!

Hudba 
Jak se s Hilary  stal filmová a televizní hvězda, byla také spuštěná na hudební kariéru. Její první album Metamorphosis, byl 1. na vývěsní tabuli 200 a šel na to prodat více než 2 miliony kopií s 1. jeden So Yesterday. Hilary nejnovější album Most Wanted debutovalo u 1. na vývěsní tabuli 200 a byla  1. v Kanadě a 8. v Japonsku. Její hit Wake Up byl 1. video na MTV TRL a 1. na Radio Disney a AOL. Její druhý singl Beat My Heart video byl rovněž 1. na MTV TRL.Hilary jezdí na turné ve Státech, Kanadě a Austrálii vždy vyprodáno ven a  má plány na turné v zahraničí, nejdříve v Japonsku a právě dokončila svou hudbu propagační turné po Evropě. 

Móda, Home a krása 
Hilary zahájila svou módní a domácí modu Stuff By Hilary Duff v USA, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu a plány na expanzi na nové kategorie a nové teritoriích po celém světě. Nedávno oznámila spuštění svého dospívajícího návrhář značky Hilary Duff s vyhlášením prvního uvedení produktu na trh bezprostřední. Hodlá zahájit juniorů potrubí poklesnout 2007 v USA a zahraničí.
 
 

Reklama