Band

Band

27. července 2010 v 20:40 | Terry

Dave Wood
Dave Wood
Kytarista / Výrobce / Composer Dave Wood současné době je možné vidět po celém světě s pop senzací Hilary Duff a slyšel v mnoha připravovaných hraných filmů / film přípojných vozidel, jako jsou 'Fantastická čtyřka 2', 'Ghost Rider' a 'Idiocracy'.
Absolvent Berklee College of Music, Dave strávil 6 let v New Yorku pracuje s umělci jako Norah Jones a Greta Gertler.
Kromě podpory vlastního drum 'n' bass fueled projekt 'Dave Dřevo Trio' za poslední 2 roky v Los Angeles, on byl viděn provádí s americkým vítězem Idol Taylor Hicks, David Foster vyrábí kapela 'Big Dume' a jazz skladatel mimořádný Maria Schneider.
Dave publikoval jeho první knihu 'The Secret kytara Metoda' v roce 2004 pro začínající kytaristy všude a byl vystupoval v elektronický hudebník Magazín pro jeho výrobu a inženýrské dovednosti na své první album 'Echappee'.
V současné době je schválen Gibson kytary a Elixir Strings.
Více informací lze nalézt na www.davewoodmusic.com nebowww.myspace.com / davewoodmusic.


Troy Welstad
Troy Welstad
Vzhledem k tomu, pohybující se do Los Angeles, Troy Welstad byla celostátně uznávané jako v poptávce klávesista, kytarista a producent v pop-music.
Překlenutí propasti mezi vinobraní zvuky z minulosti a špičkových zvuků dnešní hudby, Troy je univerzálnost a rozmanité katalog nástrojů z něj přínosem pro mnoho umělců jak žít a ve studiu.
Dříve účinkoval s talenty, jako je Ryan Cabrera, Phil Whicham a Bec Hollcraft, Troy se nyní využívá svých více talentu na turné s pop ikonou Hilary Duff.Troy je Moog klávesnice umělce a používá Muse Receptor pro výzkum.
Více informací lze nalézt nawww.TroyWelstad.com.


Nando Raio
Nando Raio
Původně od Brazílie, Nando Raio se etabloval jako elektrické a akustické basista v Los Angeles.Stejně tak zběhlý v pop a jazz, Nando všestrannost vedla ho k bezpočtu zasedání a zájezdy s mnoha pozoruhodnými činy otevření pro umělce, jako Dave Matthews Band, Vertical Horizon, Nelly Furtado a další.
Orgánu o brazilské hudby a basa hraje, Nando nově vznikající hudby svého domova s mnoha současných stylů dala mu jedinečný zvuk svého vlastního i jako umělec a skladatel.
Nando je Yamaha Bass umělec a je v současné době daří se pop
hudební hvězdy Hilary Duff.
Více informací lze nalézt na www.NandoRaio.com.


Mike Bennett
Mike Bennett
Na pouhých 24-let-starý Mike Bennett se objevuje jako jeden z národů 'top bubeníků a bicí nástroje.
Jeho obrovskou muzikálností a on-fázi charisma vedlo Drum!
Časopis mu zavolat, "full-rozvinutou chameleon, zobrazeny omezení nebo trhací kotlety, když vyzval k, s čistým zvukem, metronomický cítit, a výrazně melodické soling styl." Modern Drummer Magazine říká, že on je, "na zrychlený ... a všestranný bubeník, který buduje pověst jednoho z nejlepších LA. "Ve své krátké kariéry, Bennett zkušenosti kříže a mnoho současných světových žánrů, vykonávající buď na bicí, nebo bicí souprava s mnoha mezinárodně uznávaných umělců.
Navíc, on je také aktivní klinik, pedagog a autor v globální bicí Společenství.
Mike je hrdý na to, aby schválily LP Percussion, Rhythm Tech Percussion, Pro-Marka Paličky, Sabian činely, Gibraltar Hardware, Taye Drums, Evans drumheads a Roland Electronics jak on-fázi a ve studiu a je nadšený, v současné době hrát bicí s mezinárodní superstar Hilary Duff.
Pro více informací prosím navštivtewww.MikeBennettDrums.com.


Julianne Waters
Julianne Vody
Julianne Vody, narozen v Houstonu v Texasu, tančí od svých pěti let.
Jako mladý taneční fenomén své první taneční zaměstnání, ve věku osmi let, byla akt otevření pro ABC (další Bad Stvoření), sólový tanečník v poločase zábava pro Houston Rockets, a byl plakát dívku Minute Služka Fruitopia komerční kampaně.
Technicky vyškoleni v baletu, kohoutku, jazz, salsa, cheerleadingu a gymnastiku, hip hop byl vždy její první opravdová láska.
Přestěhovala se do Los Angeles ve věku 18 let a začala pracovat profesionálně hned, ona byla ve třech hlavních filmů, více než tucet televizních pořadů, videa, reklamy, průmyslové podniky, a hrstka z celého světa zájezdů.
Ona pracovala s top choreografy a umělci, jako Janet Jackson, George Clooney, Christina Aguilera, Princ a Eminem abychom jmenovali alespoň některé.
Tento věrný italské děvče má vše tvůrčí a plány, aby její láska k tanci a předvádění do jiných forem zábavního průmyslu.


Anjolie Marfori
Anjolie Marfori
Anjolie Marfori, je 18-rok-starý narodil a vyrůstal v jižní Kalifornii.
Ona je 8-rok absolvent Dellos Dance a múzických umění v Vlašské ořechy, CA, kde se cvičil se v balet, jazz, lyrický, kohoutek, hudební divadlo, moderní, a hip-hop.
V současné době je členem Mavyn Entertainment Company a zástupci bloku Talent agentura.
Její talent se jí vůdce v soutěži obvodu tanec pro mnoho let, a teď se pustil do profesionální taneční odvětví.
Ona nedávno tančila s likes takových umělců jako Shakira, a pracoval pro top choreografů v průmyslu, včetně Fatima Robinson, Flii, a Kristen Denehy abychom jmenovali alespoň některé.
Kromě tance, Anjolie miluje hrát volejbal a basketbal, shop 'til ona kapky, jíst hodně potravin, a trávit čas s rodinou a přáteli.


Lyle Beniga
Lyle Beniga
Lyle Beniga se narodil a vyrůstal v Metro-Washington DC oblast.
Během svého studia na University of Maryland sleduje v oboru strojírenství, Lyle objevil svou vášeň pro tanec a připojil kulturní šok, non-zisk hip hop taneční soubor věnuje taneční vzdělání a navazování kontaktů s různých komunit.Během pouhých dvou let odborné přípravy, Lyle urychlit byly tanečnice s choreografem a instruktora, výuka v ateliérech a dílnách po celém Maryland, DC a Virginia.
On také co-založil místní posádky, Beatseekerz, který získal mnoho uznání v undergroundové scény pro jeho inovativní píseň výběr a choreografie.
V srpnu 2006, Lyle přestěhoval do Los Angeles.
On má protože objevil se v hudební videa pro tchajwanské Umělec Pop, Vanness, a korejský Pop Umělec, Shim Mina.
On také byl 2006-člen obsazení na "Monsters of Hip Hop: Show", který mapuje nejlepší up-a-přichází talent v podnikání.Cvičil se v mnoha různých stylů, včetně Popping, B-Boying, zamykání, a House, Lyle má svůj vlastní osobitý styl choreografie a freestyle.

Misha GabrielMisha Gabriel
Misha Gabriel tančil s Janet Jackson, Omarion, Beyonce, Christina Milan, Raven Symone, a Aaron Carter.
Má choreografii pro Hilary Duff důstojnosti Tour, Justin Timberlake Budoucnost Sex / Love Zní Tour, Raven Symone Supernatural Hudba Video.
On se objevil v "Clerks 2" "Jackass 2" 
 
 

Reklama